Registrace zasílání novinek e-mailem

 

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro registraci zasílání novinek společnosti Stránský a Petržík, Pneumatické válce spol. s r.o. e-mailem:

 

E-mailová adresa
E-mailová adresa
(zopakujte pro kontrolu)

 

Prohlášení: Potvrzením registrace souhlasíte se zasíláním novinek společnosti Stránský a Petržík, Pneumatické válce spol. s r.o. e-mailem, v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb O některých službách informační společnosti. Zároveň souhlasíte s tím, aby společnost Stránský a Petržík, Pneumatické válce spol. s r.o. zpracovala Vámi poskytnutou e-mailovou adresu k marketingovým a obchodním účelům. Tento souhlas udělujete až do odvolání. Vymazání Vaší e-mailové adresy je možné bezplatně a kdykoliv na požádání u společnosti Stránský a Petržík, Pneumatické válce spol. s r.o. Instrukce pro jednoduché vymazání Vaší e-mailové adresy z evidence jsou součástí každého zaslaného informačního e-mailu.
Společnost Stránský a Petržík, Pneumatické válce spol. s r.o. se zavazuje, že Vámi poskytnutou e-mailovou adresu neposkytne třetí osobě.
Dále svou registrací tímto výslovně prohlašujete, že jste seznámeni se všemi právy a povinnostmi, které vyplývají ze zákona č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů.

 

V případě problémů se prosím obraťte na správce systému na adrese spravcewww@stranskyapetrzik.cz

 
Copyright (c) 2008, Stránský a Petržík, Pneumatické válce spol. s r.o. - tel. (+420) 499 628 600 - info@stranskyapetrzik.cz